SPOZNAJTE NÁŠ PROJEKT

 

Vítame Vás v rezidencii Ekel v obci Okoličná na Ostrove. Predstavujeme jedinečnú príležitosť pre mladé rodiny, ktoré túžia po pokojnom bývaní mimo rušného mesta, no zároveň si chcú udržať výhody veľkých miest ako Komárno (18 minút autom) Veľký Meďer (15 minút autom) alebo Bratislava (1 hodina autom). Okoličná na ostrove je obec s bohatou históriou a obrovským potenciálom pre budúci rozvoj.

Projekt pozostáva zo 6 radových rodinných domov, pričom každý z nich má svoju vlastnú záhradu. K cene každého rodinného domu patria aj 2 parkovacie miesta nachádzajúce sa v bezprostrednej blízkosti domov na samostatných pozemkoch.

Táto nádherná lokalita vás osloví hneď na prvý pohľad svojou prírodnou krásou a pokojným prostredím. Okoličná na Ostrove ponúka únik z rušného mestského života a namiesto toho vám daruje ticho a harmóniu prírody. Prechádzky lesom, romantické večery pri jazere a nekonečné možnosti na vonkajšie aktivity sú len niektoré z výhod, ktoré tu nájdete.

HLAVNÉ VÝHODY PROJEKTU A OKOLIA

– Parkovanie v cene domu: Nemusíte sa starať o parkovacie miesto, k dispozícii máte dve parkovacie miesta priamo pred vaším domom. Pohodlné a bezstarostné parkovanie je tu pre Vás.

– Možnosť dispozičných zmien: Vytvorte si svoj vysnívaný dom presne podľa Vašich predstáv. Naša rezidencia Ekel vám dáva voľnosť vo voľbe dispozície, aby ste sa cítili skutočne doma.

– Rekuperačné jednotky a podlahové vykurovanie: Vaše pohodlie a zdravie sú pre nás prioritou. V našich domoch nájdete moderné rekuperačné jednotky a podlahové vykurovanie, ktoré Vás udržia v optimálnych podmienkach po celý rok.

– Bývanie v srdci obce s bohatou históriou: Okoličná na Ostrove je miestom, kde história dýcha na každom rohu. Tu nájdete pokoj a harmóniu vidieka, no zároveň ste iba kúsok od väčších miest.

– Športové ihrisko a priestor na rekreáciu: Ak máte radi aktívny životný štýl, budete nadšení – naše okolie ponúka športové ihrisko a dostatok priestoru na rekreáciu, či už pre dospelých alebo deti.

ikony euroid-09

Podlahové kúrenie

ikony euroid-07

2x parkovacie státie

ikony euroid-05

Bývanie v centre obce

ikony euroid-04

Rekuperačné jednotky

ikony euroid-08

Možné dispozičné zmeny

ikony euroid-06

Množstvo rekreácie

ATRAKTÍVNA LOKALITA

 

Okoličná na Ostrove je slovenská obec v okrese Komárno. Na tomto mieste sa stretáva pohoda a prírodný klenot, čím vytvára ideálnu atmosféru pre tých, ktorí túžia po pokojnom živote v tichej a malebnej obci.

PONUKA DOMOV

 

Rezidencia Ekel ponúka exkluzívny rad rodinných domov, kde sa Vaše bývanie stane skutočným snom. Naša ponuka zahŕňa štýlové 4-izbové radové domy s rovnakou vnútornou architektúrou, ktorá prináša moderný komfort a eleganciu.

To, čo robí naše domy výnimočnými, je veľkosť priľahlého pozemku. Tu máte možnosť si vybrať presne taký pozemok, ktorý vyhovuje Vašim potrebám a predstavám. Môžete si vytvoriť svoj vlastný kúsok raja na záhrade a užívať si vonkajšie aktivity a oddych v súkromí svojho pozemku.

PREDPOKLADANÝ HARMONOGRAM VÝSTAVBY REZIDENCIE EKEL

MAKLÉR PREDAJA PROJEKTU

 

Mgr. Katarína Szabóová

katarinaszaboova@haloreality.sk
tel.: +421 948 623 651